Jógové vzdělávací centrum

Akreditované MŠMT a YOGA ALLIANCE

Power Yoga Akademie je společností zabývající se zdravým životním stylem a jógou a současně akreditovaným vzdělávacím zařízením MŠMT a YOGA ALLIANCE (RYS200), které vychovává nové Instruktory jógy/ YOGA TEACHER. Základní kurzy “Instruktor jógy 150 hodin/yoga teacher 200 hodin” umožňují absolventům kvalifikované uplatnění ve vedení jógových lekcí v Česku i celém světě.
Novinky

Informace pro přihlášené do základních kurzů začínajících v květnu

Shrnující informace pro ty, kteří jsou přihlášení na základní kurz Instruktor jógy 150 hodin a Yoga Teacher 200RYT začínající od května s konáním v Praze.


Způsob výuky probíhajících kurzů Instruktor jógy 150/200 hodin

Informace pro účastníky právě probíhajících základních kurzů K1 -  Instruktor jógy 150 hodin (i Slovensko) a Yoga Teacher 200RYT k aktuální výuce.


LIVE relax večerníčky

Online vysílání Václava Krejčíka každý den od 19:05 na Facebookovém profilu Energy Studio VáclavKrejčík.


Přesun konání nadstavbových programů

Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu vládního nařízení jsme nuceni momentálně nahradit všechny naplánované termíny seminářů v období 14. 3. - 14. 4. 2020. 


Zavřít/nezavřít

Píšete nám do vzdělávací Power Yoga Akademie, i mně osobně do studia, že máte své malé jógové studio a že ve vládním návrhu je zmíněn zákaz sdružování nad třicet lidí - sportovní, kulturní akce. Uzavření posiloven a wellnes center. Píšete, že je to právně špatně napsáno. I to je možné. Ale musí být všechno napsáno, aby se člověk chápal?


Partneři

ceskosehybe1 logosmall powerjoga

Novinky e-mailem