Jógové vzdělávací centrum

Akreditované MŠMT a YOGA ALLIANCE

Power Yoga Akademie je společností zabývající se zdravým životním stylem a jógou a současně akreditovaným vzdělávacím zařízením MŠMT a YOGA ALLIANCE (RYS200), které vychovává nové Instruktory jógy/ YOGA TEACHER. Základní kurzy “Instruktor jógy 150 hodin/yoga teacher 200 hodin” umožňují absolventům kvalifikované uplatnění ve vedení jógových lekcí v Česku i celém světě.
Novinky

Termíny vzdělávacích LIVE akcí a konzultací Power Yoga Akademie

Udržovací online akce, workshopy a konzultace připravené pro naše studenty, kteří z důvodu nařízení Vlády mají přerušený jejich vzdělávací kurz Instruktora jógy. Nově jsme také připravili možnost přihlášení se na LIVE akci i pro ostatní zájemce. 


Jak se přihlásit k vzdělávacím akcím Power Yoga Akademie

Připravili jsme dobrovolné výukové on-line konzultace pro studenty základních kurzů Power Yoga Akademie. Níže naleznete detailnější informace. O plánu výuky budou studenti informováni prostřednictvím našich Facebookových stránek. 


Zrušení výuky v období 12. 10 - 25. 10. 2020

Aktuální informace pro studenty, jejichž výuka měla proběhnout v tomto časovém rozmezí. 


Hospitační lekce

Jednou z podmínek záverečných zkoušek základních kurzů Instruktor jógy 150 hodin a Yoga Teacher 200RYT jsou splněné hospitační lekce. Jak můžete své hospitace plnit?


Muzikoterapeutický seminář - Tibetské mísy a zpěv v jógové praxi

Seminář určený lektorům jógy, kteří se chtějí rozvíjet v různých technikách používání tibetských misek a jejich zařazení do výuky, budou praktikovat hlasová cvičení pro trénink a ochranu hlasivek. Cílem semináře je objevit svůj autentický hlasový projev. 


Partneři

ceskosehybe1 logosmall powerjoga

Novinky e-mailem