Jógové vzdělávací centrum

Akreditované MŠMT a YOGA ALLIANCE

Power Yoga Akademie je společností zabývající se zdravým životním stylem a jógou a současně akreditovaným vzdělávacím zařízením MŠMT a YOGA ALLIANCE (RYS200), které vychovává nové Instruktory jógy/ YOGA TEACHER. Základní kurzy “Instruktor jógy 150 hodin/yoga teacher 200 hodin” umožňují absolventům kvalifikované uplatnění ve vedení jógových lekcí v Česku i celém světě.
Novinky

Nové termíny INSTRUKTOR JÓGY 2022

Nové termíny kurzů instruktor jógy 150 hodin Praha od 15.1. a Slovensko od 2.4., kurz Yoga Alliance Praha - RYT200 od 29.4.2022.


Pravidla pro vstup na vzdělávací kurzy a semináře

Od 8.6. se změnila pravidla pro návštěvu vzdělávacích programů a seminářů. Šatny jsou již funkční, podložky je třeba mít vlastní a pro vstup můžete využít všech možností potvrzení o (očkování, testování, prodělaná nemoc). 


Obnova prezenční výuky v Power Yoga Akademii

S radostí všem oznamujeme, že obnovujeme prezenční výuku základních kurzů i vzdělávacích seminářů s omezenými podmínkami. Ale otevíráme. 


Jóga a terapie, zdraví v souvislostech - závěrečné části kurzu

Seminář Jóga a terapie, zdraví v souvislostech se blíží ke konci. Zde přinášíme informace k 4., 5., a 6. části. 


Staňte se instruktorem jógy

Může se zdát, že studovat kurz instruktora jógy je v současné době nemožné. Omezení kontaktů a setkávání se, nemožnost pobývat ve skupinách lidí... s Power Yoga Akademií to však zvládnete i nyní! Jak vše funguje? Více v článku. 


Partneři

ceskosehybe1 logosmall powerjoga

Novinky e-mailem