Balíček meditačních a relaxačních technik

12. 11. 2019

Praktický seminář je určen pro všechny instruktory, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti relaxačních a meditačních technik, mají zájem poznat, co se za nimi skrývá, co se v lidském organismu odehrává, jak jednotlivé techniky fungují, jaké jsou mezi nimi rozdíly, jak techniku pro své klienty vybrat a připravit, a jaká mohou při meditační praxi nastat úskalí.

Seminář je rozdělený do 3 víkendových bloků, které lze zakoupit jako balíček, či lze absolvovat pouze vybrané bloky jednotlivě. Každý blok je věnován konkrétnímu tématu. 

Lektorka: Alena Vejříková

Cena balíčku: 8 000 Kč

Cena balíčku pro absolventy: 7 800 Kč

Přihlášku si můžete vytvořit ZDE

1. víkend: Základy relaxačních a meditačních technik- seminář obsahuje teoretické základy k uvědomění si procesů v lidském těle při meditaci a relaxaci, praktický nácvik jednotlivých technik a jejich přípravy. Větší pozornost bude věnována práci s vnitřními obrazy, vizualizací a imaginací při meditacích. Přijďte se inspirovat pro vlastní meditační práci s klienty.

Termín: 8. - 9. 2. 2020

Cena: 3 200 Kč

Cena pro absolventy: 3 050 Kč

Přihlášení pouze na první část ZDE

2. víkend: Prožitková relaxace a řízená imaginace v meditacích- podmínkou registrace je absolvování „základního“ semináře, ve kterém jsme se zabývali, co se skrývá za relaxací a meditací, co se v lidském organismu odehrává, jak jednotlivé techniky fungují, jaké jsou mezi nimi rozdíly, jak techniku pro své klienty vybrat a připravit, a jaká mohou při meditační praxi nastat úskalí. Nový seminář bude zaměřen na techniky práce s vnitřními obrazy, vizualizací a imaginací při meditacích. Přijďte se inspirovat pro vlastní meditační práci s klienty.

Termín: 25. - 26. 4. 2020

Cena: 3 200 Kč

Cena pro absolventy: 3 050 Kč

Přihlášení pouze na druhou část ZDE

3. víkend: Léčivá meditace- podmínkou registrace je absolvování „základního“ semináře, ve kterém jsme se zabývali, co se skrývá za relaxací a meditací, co se v lidském organismu odehrává. Léčivé účinky meditace, základní principy sestavení samostatné lekce léčivé meditace, dle jakého klíče vybrat techniky meditace do lekce, techniky relaxace a meditace, nácvik přípravy samo

Termín: 31. 10. - 1. 11. 2020

Cena: 3 200 Kč

Cena pro absolventy: 3 050 Kč

Přihlášení pouze na třetí část ZDE


Novinky e-mailem