Informace pro přihlášené do základních kurzů začínajících v květnu

24. 03. 2020

Shrnující informace pro ty, kteří jsou přihlášení na základní kurz Instruktor jógy 150 hodin a Yoga Teacher 200RYT začínající od května s konáním v Praze.

Milí budoucí studenti Power Yoga Akademie,

 

vzhledem k situaci ve společnosti a k blížícímu se začátku vašeho školení Instruktor jógy, bychom vás rádi informovali o průběhu kurzu. 

 

Kurz proběhne řádně tak, jak je naplánovaný. V tuto chvíli nevíme, kdy se budeme moci osobně sdružovat. Vzhledem k tomu jsme i v již probíhajících kurzech doplnili výuku on-line konzultacemi v celé skupině, v menších skupinkách, videi a teoretickými domácími úkoly, které připraví studenty pro chvíle praktické výuky ve studiích. 

 

Váš první víkend - proběhne. Zatím není jisté, jestli bude moci proběhnout na FTVS v již vypsaném termínu (21. 05. - 24. 05. 2020), to uvidíme vzhledem k situaci. V každém případě první víkend proběhne buď osobně nebo on-line výukou, zahájením studia a s předem stanoveným programem. Neproběhnul-li by tento první víkend kontaktně, tedy přednáškově na FTVS, posune se v rámci školení, dle původně naplánovaných termínů, které máte vypsané a následně bychom řešili doplnění této látky. První víkend jsou pouze přednášky, a tak tuto část lze dobře zvládnou i samostudiem.  

V rámci školení je mnoho teoretických základů, které se dají studovat doma, nebo se zúčastnit webináře, nebo také praktikovat s lektory pomoci speciálního program LIVE streamingových lekcí, který si v případě nutnosti všichni zdarma nainstalujete. 

Každý kurz má nahraná skripta a přednášky v on-line rozhraní pro studenty, ke kterému dostanete přístup po celkovém uhrazení kurzu jeden měsíc před jeho zahájením, stejně jako do databáze videí JÓGA VIRTUAL, ve kterých jsou natočeny specifické programy i pro výuku studentů. Všechny programy a postupy dovolují učitelovi a studentovi vizuální i audio kontakt a jsme schopni vidět i vaši praxi, pro kterou můžeme dát zpětnou vazbu i vzájemně komunikovat v rámci skupinek. 

 

Květnové kurzy proběhnou dle běžných postupů a zatím jediný víkend, o kterém nevíme, bude-li moci proběhnout osobně je první všeobecný víkend.  Pokud by nedošlo k jeho konání dle původně plánovaného harmonogramu, bude možné studovat doma a pro tuto část se později dohodnout na osobním setkání v jiné termínu, konzultacích, nebo úplném nahrazení výuky. 

 

Zkontrolujte si tedy prosím uhrazení vašich splátek kurzu, abychom vaši přihlášku mohli považovat za platnou. V případě neuhrazení může být vaše místo nabídnuto jinému zájemci.

 

Aktuální platební podmínky naleznete na našich webových stránkách – https://www.poweryoga.cz/platby/.

  1. Registrační poplatek: 3000 Kč, splatnost 14 kalendářních dnů, při neuhrazení je místo postoupeno náhradníkům.
  2. Doplatek 16 900 Kč/25 900 Kč lze uhradit vcelku nebo na 2 splátky:

- 1. splátka (8 450 Kč/ 12 950 Kč) je splatná 3 měsíce před začátkem kurzu

- 2. splátka (8 450 Kč/ 12 950 Kč) je splatná 2 měsíce před začátkem kurzu (tedy již nyní).

 

Tým Power Yoga Akademie


Novinky e-mailem