Intenzivní kurz Instruktor jógy 150 hodin II.

22. 06. 2020

Pro velký zájem otevíráme druhý podzimní termín intenzivního kurzu Instruktor jógy 150 hodin. 

Nová podoba vzdělávacího programu Instruktor jógy nyní ve formě intenzivního tréninku v rámci ucelené výuky v kombinaci kontaktních i nekontaktních vyučovacích hodin.

Využijte podzimní čas pro vzdělávání a staňte se instruktorem jógy na základě intenzivního tréninku Power Yoga Akademie. Přicházíme s novým konceptem výuky programu Instruktor jógy 150 hodin, který vás připraví během kratšího času na vlastní cestu instruktora jógy. 

Využijeme zkušenosti s prací online, kterou jsme aplikovali jako doplňující přípravný materiál pro základní kurzy, které byly přerušeny z důvodu opatření v době coronavirové pandemie. Tato cesta pro nás byla novinkou, podařilo se nám ji však uchopit za správný konec a účastníci kurzů jsou pod odborným dohledem naváděni k prohlubování svých znalostí, které poté mohou využít jak ve své praxi, tak především i jako noví lektoři jógy. Na tuto formu výuky jsme sklidili příjemné a pozitivní ohlasy a rozhodli jsme se ji tedy využít i v naší další cestě. 

Nově připravený vzdělavací program se skládá z dvou blokové výuky v Energy Studiu, jeden další víkend studenti stráví na výuce anatomie. Bloková výuka bude věnována především praxi a prohlubování již nastudovaných témat, kterým se studenti budou věnovat po čas samostudia. 

Samostudium bude nedílnou součástí tohoto kurzu, většinu teoretických znalostí lze získat z doporučené literatury, námi vytvořených skript a dalších studijních materiálů, které mají studenti k dispozici online. Součástí kurzu jsou online konzultace a workshopy pod vedením našich zkušených lektorů, kteří budou připraveni odpovídat na dotazy studentů a prověřovat a upevňovat jejich nabyté znalosti. Veškeré online vyučování budeme nahrávat a v případě potřeby jej poskytneme studentům, kterým by datum a čas přednášky nevyhovoval, budou si tak moci lekci pustit ze záznamu.

Zefektivněme čas, který můžeme využít pro smysluplné studium. 

Během celého kurzu budou platit stejná pravidla, jako pro všechny naše ostatní kurzy. Bude vyžadována 100% docházka, splnění 20 hospitačních lekcí, tvorba seminární práce, praktická a písemná zkouška. Více informací naleznete ZDE.

Kurz bude probíhat v těchto termínech:

Výuka anatomie: 12.-13. 9. 2020; celodenní výuka

První bloková výuka: 12. - 16. 10. 2020;

Druhá bloková výuka: 7. 12. - 13. 12. 2020; 

Závěrečné zkoušky: 30. 1. 2021

Výuka bude probíhat denně cca od 9:00 - 16:00 / 17:00 hodin.

Místo konání: Energy Studio HOME, Hellichova 1, Praha 1; výuka anatomie v prostorách UK FTVS

Online konzultace a workshopy budou probíhat v předem oznámených termínech. 

Pokud Vás zaujal nový program vzdělávání, pro vyplnění přihlášky klikněte ZDE.

Tento kurz bude otevřen pouze v případě, přihlásí-li se 10 a více studentů, proto Vás žádáme, abyste zatím nehradili kurzovné (ani registrační poplatek). Podklady k platbě chodí automaticky z našeho systému, prosíme, vyčkejte, k uhrazení budete vyzváni později. Děkujeme. 

Máte k tomuto kurzu nějaké dotazy? Kontaktujte nás na emailu skoleni@poweryoga.cz. 

Využijte podzimní čas pro vzdělávání se a staňte se lektorem jógy pod vedením odborníků. 


Novinky e-mailem