Obnova prezenční výuky v Power Yoga Akademii

21. 05. 2021

S radostí všem oznamujeme, že obnovujeme prezenční výuku základních kurzů i vzdělávacích seminářů s omezenými podmínkami. Ale otevíráme. 

V tuto chvíli můžeme obnovit výuku v menších skupinách studentů, a proto seminář Jóga pro zdravá záda 5.-6.6. s Anetou Královou Sládkovou a výuka základního kurzu instruktor jógy K1 RYT200/ 2021 o víkendu 29.-30.5. má na e-mailu odkaz na tabulku k rozdělení do skupin v rámci prezenční výuky. 

Seminář Jóga pro těhotné LIVE - probíhá on-line s Danou Beierovou o víkendu 29.-30.5.2021. Informace o výukce jsme již posílali v tomto týdnu e-mailem. 

Kurzy, které nyní čekají na svou prezenční výuku budou v týdnu od 24.5. informováni o jejich prezenční výuce a dalším postupu v rámci školení. 

Prosíme Vás o spolupráci v rámci zapisování se do skupin a také v rámci kontroly vašeho spamu, kam systémové e-maily mohou spadnout. Proto kontrolujte i spam, čekáte-li na informace ke kurzům. 

  • Prezenční výuka probíhá v Energy Studiu HOME, Hellichova 1, Praha 1 www.energystudio.cz
  • Pro výuku je nutné mít svou vlastní jógovou podložku a také při vstupu vyplnit dokument o: bezinfekčnosti, který je podmínkou možnosti vstupu na výuku dannou Ministerstvem zdravotníství a také MŠMT. Všechny osoby, které vstupují a pobývají v prostoru provozovny, musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího než 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hodin, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2. dávce), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělání nemoci Covid-19.


Novinky e-mailem