Online kurz Instruktor jógy 150 hodin

10. 11. 2020

Rádi byste se stali instruktorem jógy? I v této zvláštní době si můžete jít za svými sny. Vypisujeme první online kurz v kombinaci s kontaktní výukou již od ledna!

Doba nás přivádí do nových možností, které s sebou přináší. Osobní kontakt je nyní omezovaný, ale i přesto si mnozí chtějí plnit své sny. Pokud se chcete jógou zabývat více do hloubky a přejete si stát se instruktorem jógy, Power Yoga Akademie připravila vzdělávací program založený na LIVE výuce. Online výuka bude součástí kurzu během tří výukových bloků, předposlední a poslední víkend se závěrečnou zkouškou by probíhal jako kontaktní výuka.

Mnozí z vás máte za sebou mnoho lekcí. Mnozí z vás máte dlouhodobé zkušenosti z oblasti jógy. Mnozí z vás toužíte být instruktorem jógy, což je v současné době náročné pro realizaci formou kontaktní výuky.

V rámci LIVE výuky Power Yoga Akademie na jaře i na podzim, jsme se přesvědčili, že LIVE výuka může kvalitativně suplovat výuku kontaktní. Vzájemnou práci s lektorem a s dalšími studenty během řádné výuky je možné uskutečnit i LIVE a funguje to. Proto jsme pro všechny zájemce, kteří chtějí studovat v domácích podmínkách, připravili LIVE výuku základního kurzu Instruktor jógy 150 hodin.

Kurz je založený na osobní účasti ve třech LIVE výukových víkendech a dvou kontaktních víkendech. Jednalo by  se o předposlední víkend* a o poslední víkend, na kterém se skládají závěrečné zkoušky k ověření vašich schopností a dovedností být učitelem jógy.

V ceně kurzu je také zahrnut přístup do online videotéky Jóga Virtual po celou dobu trvání kurzu. Tato platforma vám umožní studovat odborné online workshopy a kurzy s konkrétním zaměřením. Během konání kurzu jsou vám nápomocná námi zpracovaná detailní online skripta a doplňující specializované LIVE workshopy. 

Podmínky kurzu jsou: internetové připojení, v telefonu či počítači mít staženou aplikaci ZOOM, přes kterou probíhá výuka, být připojený a aktivní v rámci výuky LIVE ve vypsaných termínech výuky, tvořit zadané seminární práce a skládat hospitační hodiny, vedení studentské lekce.

Celé studium bude zakončeno osobní účastí na dvou denním zkouškovém víkendu, ve kterém budou probíhat praktické zkoušky “umění učit” a píší se závěrečné testy ze všeobecné a odborné části. 

Tento kurz se uskuteční v následujících termínech: 

  1. online výuka: 29. - 31. 1. 2021 
  2. online výuka: 12. - 14. 2. 2021
  3. online výuka: 5. - 7. 3. 2021
  4. kontaktní výuka: 26. - 28. 3. 2021*
  5. kontaktní výuka + zkoušky: 24. - 25. 4. 2021

Výuka bude probíhat předběžně v těchto časech: pátek 9:00 - 16:15, sobota 10:15 - 17:00, neděle 10:15 - 16:00. 

Kontaktní výuka bude probíhat v Energy Studiích.

* pokud by epidemiologická situace v tomto termínu nebyla příhodná pro osobní setkávání se, proběhl by tento víkend také jako online výuka. 

Celým kurzem vás budou provázet naši zkušení lektoři v čele s lektorem Václavem Krejčíkem. 

Pokud vás tento kurz zaujal, přihlášku si můžete vytvořit ZDE


Novinky e-mailem