Poslední volná místa v květnovém kurzu Yoga Teacher 200RYT

06. 04. 2020

Poslední tři volná místa v květnovém víkendovém kurzu Yoga Teacher 200RYT. 

Vzdělávací program (Yoga Teacher Training) je systematickým tréninkem zájemců v jógové filosofii, ásanové a pránájámické praxi i teorii s cílem aplikace jógy do běžného životního stylu. Rozvíjení vlastní praxe studenta programu Instruktor jógy (Yoga Teacher) a umění předávat poznatky a zkušenosti zájemcům z řad široké veřejnosti v oblasti jógy a životního stylu se vzájemně ovlivňují, a prohlubují tak schopnost umění učit jógu dvěma základními přístupy - powerjóga a hathajóga. Oba jógové styly se vyučují ve vzájemné souhře a jsou založené na principech zdravého jógového pohybu.

Systematická a pestrá výuka umožňuje novým instruktorům vést lekci jógy s přihlédnutím ke skupině lidí. Základní vědomosti a praxe v několika okruzích rozvinou odborné a kvalitní vedení lekce jógy. Výuka obsahuje teoretickou i praktickou část. Celý systém je doplněný o samostudium s předem stanovenými výstupy, které doplňují praktickou výuku instruktorů jógy.

Kurz proběhne řádně tak, jak je naplánovaný. V tuto chvíli nevíme, kdy se budeme moci osobně sdružovat. Vzhledem k tomu jsme i v již probíhajících kurzech doplnili výuku on-line konzultacemi v celé skupině, v menších skupinkách, videi a teoretickými domácími úkoly, které připraví studenty pro chvíle praktické výuky ve studiích. 

Váš první víkend - proběhne. Zatím není jisté, jestli bude moci proběhnout na FTVS v již vypsaném termínu (21. 05. - 24. 05. 2020), to uvidíme vzhledem k situaci. V každém případě první víkend proběhne buď osobně nebo on-line výukou, zahájením studia a s předem stanoveným programem. Neproběhnul-li by tento první víkend kontaktně, tedy přednáškově na FTVS, posune se v rámci školení, dle původně naplánovaných termínů, které máte vypsané a následně bychom řešili doplnění této látky. První víkend jsou pouze přednášky, a tak tuto část lze dobře zvládnou i samostudiem.  

Přihlášky si můžete vytvořit ZDE. 


Novinky e-mailem