Zrušení výuky v období 12. 10 - 25. 10. 2020

09. 10. 2020

Aktuální informace pro studenty, jejichž výuka měla proběhnout v tomto časovém rozmezí. 

Vážení studenti, 

vzhledem k novým Vládním opatřením, která vcházejí v platnost od pondělí 12. 10. 2020 s momentální platností do 25. 10. 2020 Vás chceme informovat, že veškerá výuka, která měla proběhnout v tomto datovém rozmezí, se nebude (nemůže) konat. 

Momentálně zatím nebudeme stanovovat náhradní termíny výuky, jelikož se situace mění ze dne na den, a proto jsme se rozhodli s těmito kroky zatím počkat. Veškerá výuka, která odpadne, bude nahrazena v plném rozsahu v náhradním termínu. Počítejte tedy prosím s tím, že se s největší pravděpodobností protáhne doba trvání kurzu, a že závěrečné zkoušky budete absolvovat v pozdějších termínech, než bylo plánováno. 

Během uzavření studií a opětovnému zamrznutí téměř veškerých činností, bychom s vámi rádi zůstali v kontaktu. Během začátku příštího týdne vám zašleme termíny a obsahové zaměření online workshopů, které budou probíhat s našimi lektory, kteří by se snažili Vám předat nějaké vědomosti a informace skrz online platformu ZOOM. Workshopy budou dobrovolné, ale věříme, že pro Vás budou přínosné, a že se s námi rádi setkáte i takovýmto způsobem.

Během uzavření Energy Studií budou probíhat online LIVE lekce, kterých se můžete účastnit a plnit tak své hospitační lekce. Stačí se na lekci přihlásit, být přítomen na lekci v jejím vypsaném čase a v chatu lektora předem informovat, že plníte hospitační lekci ke kurzu. Podrobné informace k plnění hospitací tímto způsobem naleznete ZDE. Rozvrh naplánovaných lekcí je vypsaný na této stránce

Pro více informací sledujte naše webové stránky www.poweryoga.cz, náš facebookový a instagramový profil Power Yoga Akademie. Zde naleznete další doplňující informace, jak se přihlásit k online výuce, k online hospitacím atp. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání s Vámi. 

S pozdravem, 

tým Power Yoga Akademie


Novinky e-mailem