Muzikoterapeutický seminář

Tibetské mísy a zpěv v jógové praxi

Během semináře si ukážeme celou řadu technik použití tibetských misek, které budete moci následně zařadit do vašich vlastních lekcí. Vyzkoušíme si několik hlasových cvičení, která výborně slouží jak pro trénink a ochranu hlasivek, tak pro aktivní relaxaci. Po celou dobu budeme hledat a objevovat váš vlastní, autentický hlasový projev, který bude vám i vašim klientům dělat dobře.  

"Primárním cílem není naučit se, ale prožít."

Seminář je určen pro absolventy základních vzdělávacích programů jógy.

Ve zvuku tibetských misek a vlastního zpěvu získáváme účinný nástroj pro náš osobní rozvoj, zlepšení koncentrace i podporu celkového zdraví, a zároveň pro posílení naší práce se skupinou, pokud působíme jako lektor jógy, osobní kouč apod. 
Základní technikou celostní muzikoterapie je prožitková relaxace, během níž účastníci leží a nechávají na sebe působit vibrace, hudbu a zvuky, jež vytváří sám muzikoterapeut hrou na nástroje s přirozeným laděním, jako jsou např. didgeridoo, tibetské mísy, šamanský buben, brumle, ústní harfa, koncovka. Právě ty mají jedinečnou schopnost vydávat tóny, které dokáží harmonizovat všechny tělesné systémy. Postupně dochází ke zklidnění a nastává relaxovaný stav. Zároveň se uvolňuje celé tělo účastníků a odchází z něj napětí a bolest.

Součástí programu bude i závěrečná relaxace, při níž účastníci dostanou možnost ponořit se do zvuků muzikoterapeutických nástrojů a pocítit účinky přirozené hudby na vlastí kůži. 

Seminářem vás budou provázet zkušení lektoři týmu Ora Rangi - Music therapy.

Cena zahrnuje: 

  • studijní náplň
  • certifikát o absolvování

Termín 23. 10. - 24. 10. 2021
Instruktor: Kačer Filip
Místo konání: Energy Studio Praha 1
Cena: 3 200 Kč
Cena pro absolventy: 3 050 Kč
Počet kreditů: 5

Novinky e-mailem