Tomáš Strnad

sociální média


Co tě baví?

Miluji vše co je s přírodou spojené. Na mé cestě životem, kde měl možnost procestovat velky kus země, jsem objevil nadšení ve zdoláváni hor a sopek. Ticho, klid, rozmanitost a krása hor je balzámem pro mou duši. Stejné pocity přichazí u mé druhého vášně a to na opačném konci v hlubinách moří a oceanů při potápění. A abych správě odpověděl na otázku. Baví mě žít!

Cvičíš jógu, jak dlouho a proč?

Od malička, jsem byl v pohybu, od atletiky jsem se dostal k tanci, kde jsem začal vnímat přirozenost a spontálnost pohybu. V roce 2014 na Novém Zélandu jsem okusil první hodinu jógy a po 60 minutách jsem věděl, že je to TO, co jsem dlouhá léta hledal. Po necelém roce pravidelné praxe jsem vnímal neuvěřitelné změny v životě a rozhodl jsem pro další krok, odletěl jsem do Rishikesh, Indie a absolvoval jsem Yoga Teacher Training. Začal jsem s výukou a sdílením mé energie s ostatními, věřím v to, že právě to byl a je můj učel bytí.

Co pro tebe znamená pojem Work-Life-balance?

Tento pojem ve zkratce vypovídá o mém životě. Měl jsem tu čest během svého život okusit opravdovou těžkou praci na stavbě a následně i vůdčí element a to stavbyvedoucí. Po několika letech jsem si řekl, dost tohle není pro mě. Chci žít jógou, chci aby práce byla můj život. To se mi splnilo při mém navratu do Čech, kde jsem potkal úžasného a inspirativního člověka Václava Krejčíka, který mě zapojil do týmu PYAK. Nový začátek nebyl jednoduchý, ale postupem času se můj život přizpůsobil a vše se změnilo do vyrovnanosti a práce ,kterou dělám pro mě prací není, je to koníček je to můj život a to podle mě je Work-life-balance. Tom

 

 


Novinky e-mailem