Série seminářů o výživě - „Výživa - téma mnoha tváří“.

18. 03. 2015

S Mgr. Michaelou Bebovou (www.biochemicka.cz) můžete v roce 2015 proniknout selským rozumem do tajů výživy a tajuplností vhodného stravování. 

Na rok 2015 jsme pro vás ve spolupráci s biochemicka.cz připravili unikátní sérii seminářů o výživě - „Výživa  - téma mnoha tváří“.

 

  • Chcete se dozvědět, proč je držení diet ve většině případů zbytečné a nejdůležitější změna musí nastat právě u vás samotných, změnou vašeho myšlení?
  • Zajímá vás, jak se liší racionální a alternativní pojetí výživy?
  • Chcete se dozvědět více o vztahu výživy a ajurvédy ?
  • Proč je důležité nenechat se ovlivnit okolím (médii) a zachovat si zdravý selský rozum?

 

Na tyto témata a mnohé další se budete bavit s biochemičkou a odbornicí na výživu Michaelou Bebovou, která vám srozumitelně přenese a vysvětlí poznatky z rozsáhlého světa výživy a jejího pojetí v širokém slova smyslu.

Michaela říká:“ Snažím se bojovat proti mediálním bublinám a raději každého navést selským rozumem ke správnému řešení neustále se objevujících otázek - co, jak a hlavně proč? Pokud totiž chceme dosáhnout nějakého cíle, ať už je to zhubnutí či celková změna životního stylu, vše vždy začíná v hlavě - změnou našeho myšlení.“

Věříme, že si najdete přesně to, co vás zajímá!

 

Připravovaná témata: 

1) Hubnutí a diety - tak co tedy funguje?

2) Výživa z pohledu ajurvédy

3) Výživa z pohledu tradiční čínské medicíny

4) Nadstavbový seminář o výživě

5) Strava a suplementace při zdravotních obtížích (3 hodiny)

6) Výživa v 21. století - alternativy a kontroverze (3 hod)

 

Akce jsou vhodné nejenom pro instruktory jógy, ale i pro všechny, které výživa a zdravý životní styl zajímá. Termíny vám přinesem v průběhu prosince 2014!

www.poweryoga.cz

 


Novinky e-mailem