Community class a jógová praktika

04. 02. 2014

Nové vzdělávací programy a semináře

Před Vánoci mnozí studenti dostali poukaz na slevu 700 Kč na vybrané další vzdělávání. Jedná se o kreditní systém vzdělávání, do kterého se nemusíte hlásit a kreditní body Vám jsou zapisovány při účastí v nadstavbovém vzdělávání. Certifikát na slevu je nutné uplatnit do půl roku od jeho získání. Po uplynutí této doby pozbývá platnosti.

 

Upozorňujeme Vás na náš profil na facebooku, kde jsou aktuálni informace o dění v akademii. Budeme rádi, když nás na facebooku podpoříte.

 

Zveme Vás na:

 

 

Community class: v rámci 3 hodinové akce akademie se máte možnost seznámit s novými směry, inspirovat se zajímavými lekcemi a současně prohloubit svou praxi. Program je určený všem, kteří chtějí být inspirování ve své instruktorské praxi.

 

Jógová praktika: 5 hodinový seminář určený absolventům, nebo současným studentům sloužící pro prohloubení znalostí, dovedností a praxe v józe. Témata daných praktik jsou vypsaná na našem webu. Jógová praktika jsou i vhodnou připravou studentů před jejich závěrečnými zkouškami.

 

V rámci novinek Vám představujeme 2 nové základní vzdělávací programy, které rozšiřují naši nabídku.

 

Ladislav Pokorný zpracoval ucelený systém pro rekvalifikační program Instruktor jógy(specializace aštangajóga). Na základě jeho studia a dlouholetých zkušeností připravil ucelený program pro nové instruktory, kteří mají zájem o aštangajógu.

 

Druhým programem je velice perspektivní ucelený koncept, na kterém spolupracoval Václav Krejčík s MUDr. Anetou Královou, která pracuje jako lekářka fyzioterapie v Motolské nemocnici. Současně je Instruktorkou powerjógy a dalších pohybových dovedností. Jejich spolupráce dala vzniku akreditovaného vzdělávacího programu Cvičitel zdravotní tělesné výchovy (specializace Jóga pro zdravá záda). Vést skupinové lekce, ale současně pracovat i s individuálním klientem na základě odborných informací z fyzioterapie, diagnostiky pohybového aparátu, řízení pohybu, jógového pohybu, jógové terapie je cílem tohoto programu. I na základě zkušeností z lékařské praxe je třeba  vědět, že když lékař doporučí porehabilitační cvičení, že existují odborně vyškolení instruktoří, kteří mají hlubokou znalost dané problematiky a současně i praxi, díky které mohou o lidi, kteří mají problémy se zády, pečovat a vhodně jim sestavit cvičební jógový program.

 

Jarní instruktorský kurz hathajógy se již obsazený, powerjóga má poslední 2 volná místa a tak nejbližší termíny jsou v Brně – powerjóga, v Luhačovicích – hathajóga a podzimní termíny v Praze. Vypsali jsme současně nově akreditovaný kurz Cvičitel zdravotní tělesné výchovy (specializace Cvičení seniorů) s vedoucím lektorem Mgr. Eliškou Novotnou.

 

Tým Power Yoga Akademie rozšiřuje Pavla Rožumberská, která bude v akademii učit nadstavbový seminář Dancejóga. Od podzimu 2014 se můžete těšit na její nadstavbové semináře basic a advanced.

 

Těšíme se na shledanou! Power Yoga Akademie, www.poweryoga.cz


Novinky e-mailem