ORG Info kurzy: intenzivní, víkendový 150 a RYT200 i Slovensko

22. 04. 2021

Vzhledem k nařízení vlády není možná prezenční výuka pro termín 30.4.-2.5.2021. Sledujte náš web a fcb a mějte informace.

Prozatím není možná prezenční výuka pro víkend 30.4.-2.5. Jelikož se situace ve společnosti zlepšuje, je možné, že víkend 28.-30.5.2021 (K1) bude moci za nějakých podmínek proběhnout. Bude záležet na vyhlášení vlády v rámci rozvolňování a setkávání se ve skupinách, které byly plánovány.

Všechny kurzy, které nyní jsou ve stavu "čekání" budeme včas informovat o výuce i termínech testů z anatomie pro ty, kteří test ještě nepsali díky nemožnosti prezenční výuky. 

Ti, co mají odevzdat seminární práce, je můžete v datu odevzdat, ale pokud nestíháte, necítíte se na to, tak s tím nespěchejte. Čas pro odevzdání bude a bereme ohled na to, že jsme se ještě neviděli a příprava zatím probíhala LIVE. 

Čerpejte lekce LIVEenergy pro hospitace, zpracujte si zápisy z lekcí, ať máte tuto povinnost splněnou. Hospitace se odevzdávají až v den zkoušky, které jsou vždy prezenční. 

Věříme, že během 14 dnů budeme vědět více, ale nezáleží to na nás, avšak na rozhodnutí vlády a postupům uvolňování. Buďte s námi v kontaktu, sledujte nás na sociálních sítích, kde průběžně informace uveřejňujeme také. 

Kromě organizačních pokynů ke kurzům průběžné informace nebudeme zasílat e-mailem, ale budou na našem webu. Sledujte i naše sociální media - fcb Power Yoga Akademie a IG power_yoga_akademie. 

Těšíme se na setkání s vámí...konečně v sálech Energy Studia a v Piešťanech. 

Tým PYA a YW


Novinky e-mailem