Jóga a terapie, zdraví v souvislostech - návod k přihlášení

05. 02. 2021

O víkendu 13. - 14. 2. 2021 se uskuteční první online blok semináře Jóga a terapie, zdraví v souvislostech. Níže naleznete podrobný návod, jak se přihlásit k online výuce. 

Návod pro všechny přihlášené studenty, ať již máte zakoupený celý blok či pouze jednotlivé víkendy online: 

Tento návod je platný pro všechny bloky výuky, jednotlivé části budou vypisovány postupně (vždy cca 10 dní před termínem konání).

!! Prosím, věnujte pozornost správnosti Vaší emailové adresy – viz. bod 2. Účastníci emailem obdrželi soubor s emailovými adresami, které byly uvedeny v přihlášce. Pokud by adresa neseděla (překlep v adrese, atp.), prosím, kontaktujte nás na emailu skoleni@poweryoga.cz.

 1. nainstalujte si aplikaci ZOOM na počítač, tablet, telefon a zdarma se v ní registrujte (volíte si vlastní přihlašovací údaje)
 2. otevřete si stránku https://live.energystudio.cz. V pravém rohu klikněte na "Přihlásit se". Vyplňte své přihlašovací údaje, pokud neznáte heslo, klikněte na tlačítko "Neznáte heslo?" a postupujte podle pokynů. Přihlášení je nutné pod emailem, který jste uvedli v přihlášce do programu Jóga a terapie, zdraví v souvislostech!! Nevytvářejte nový účet, ten již máte založený předem.
 3. přihlaste se 
 4. na horní liště kliknete na „Rozvrh lekcí“ 
 5. v zobrazeném kalendáři nalistujte příslušný termín konání výukového bloku 
 6. lekce, na které jste přihlášení, jsou zvýrazněny oranžovou barvou, šedá barva políčka znamená nepřihlášeno (v případě, že na některou lekci nebudete přihlášeni, ohlaste se prosím na email skoleni@poweryoga.cz). Kontrolu rezervace lekcí prosím proveďte dostatečně dlouho dopředu (max. do pátku před konáním termínu), ať máme v případě komplikací čas na vyřešení. 
 7. před začátkem výuky si připravte podložku před kameru do vzdálenosti cca 2,5 - 3m od kamery (na mobilu nebo na počítači) 
 8. rozkliknutím konkrétní lekce si zobrazíte podrobnosti k dané lekci, 15 minut před zahájením výuky se zde zobrazí tlačítko k otevření virtuální místnosti, kliknete na ně a budete přesměrováni automaticky do aplikace ZOOM (nepotřebujete žádný link či ID pro přístup, tímto budete automaticky přesměrováni do výukové místnosti)
 9. výuka začíná v předem vypsaný čas, po zahájení není možné vstoupit do lekce 
 • Můžete pustit mikrofon a komunikovat před začátkem lekce s lektorem. Po začátku výuky mikrofon vypněte, aby nedocházelo k rušivému elementu. Lektor vás v průběhu výuky může vyzvat k zapnutí mikrofonu, aby si ověřil, je-li vše v pořádku.

 • Kameru si pusťte. Lektor vás na své obrazovce uvidí a je schopný reagovat na vaši praxi.

 • Veškerá online výuka bude nahrávána. V případě, že se výuky z vážných důvodů nebudete moci účastnit, poskytneme vám nahrávku daného výukového bloku.

Novinky e-mailem