Muzikoterapeutický seminář - Tibetské mísy a zpěv v jógové praxi

30. 09. 2020

Seminář určený lektorům jógy, kteří se chtějí rozvíjet v různých technikách používání tibetských misek a jejich zařazení do výuky, budou praktikovat hlasová cvičení pro trénink a ochranu hlasivek. Cílem semináře je objevit svůj autentický hlasový projev. 

Termín: 23. 10. - 24. 10. 2021

Lektor: Filip Kačer (Ora Rangi - Music therapy)

Cena: 3 200 Kč

Cena pro absolventy: 3 050 Kč

Ve zvuku tibetských misek a vlastního zpěvu získáváme účinný nástroj pro náš osobní rozvoj, zlepšení koncentrace i podporu celkového zdraví, a zároveň pro posílení naší práce se skupinou, pokud působíme jako lektor jógy, osobní kouč apod. 

Základní technikou celostní muzikoterapie je prožitková relaxace, během níž účastníci leží a nechávají na sebe působit vibrace, hudbu a zvuky, jež vytváří sám muzikoterapeut hrou na nástroje s přirozeným laděním, jako jsou např. didgeridoo, tibetské mísy, šamanský buben, brumle, ústní harfa, koncovka. Právě ty mají jedinečnou schopnost vydávat tóny, které dokáží harmonizovat všechny tělesné systémy. Postupně dochází ke zklidnění a nastává relaxovaný stav. Zároveň se uvolňuje celé tělo účastníků a odchází z něj napětí a bolest.

Pokud Vás seminář zaujal, můžete si přihlášku vytvořit ZDE

Novinky e-mailem