Nové termíny učitelských kurzů Instruktor jógy /Yoga teacher 2023

10. 10. 2022

Základní 150 hodinové kurzy pro instruktory jógy v Praze a jediný kurz akreditovaný Yoga Alliance Yoga Teacher RYT200 hodin v roce 2023 v Praze. Staňte se instruktorem jógy v Power Yoga Akademii. Využijte nabídku Early Bird a ušetřete 2000 Kč za kurz. 

Studium programu Instruktor jógy 150 hodin/ Yoga Teacher RYT200 hodin je proces, ve kterém na základě získaných informací rozvíjíte své schopnosti fyzického těla, nabýváte na zkušenostech jógových technik, pozic i jógy mysli, rozvíjíte metodické i didaktické postupy vedení lekcí jógy a védskou i sánkjovou filozofii a historii zasazujete do moderní doby.

V rámci výuky tvoříte jógovou komunitu, ve které se učíte modifikovat osvojené praktické i teoretické zkušeností v praxi. V rámci studia pracujete - trénujete ve skupinkách a ve dvojicích a učíte se vést lekce jógy na základě odborných teoretických i praktických informací.

Základním cílem programu Instruktor jógy/ Yoga Teacher je umět učit jógu a pohyb lidského těla v systému jógy. To vše vás v Power Yoga Akademii naučíme.

V rámci akademie můžete absolvovat základní kurz 150 hodin - akreditovaný MŠMT a nebo můžete získat mezinárodní licenci Yoga Alliance RYT200.

Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí učit jógu, ale i pro ty kdo mají pouze zájem o jógu a zdravý životní styl.

Vužijte nabídku EARLY BIRD a snižte si cenu kurzu o 2 tisíce včasnou úhradou. 

Plán základních kurzů 2023

  • Praha: kurz Instruktor jógy  K1/150 od 26.1.2023 (akreditace MŠMT)
  • Praha: kurz Yoga Teacher K2/ RYT200 od 28.4.2023 (akreditace MŠMT a Yoga Alliance - jediný kurz roku 2023)
  • Praha K4/ 150 - podzim 2023.

Lektorský tým: Václav Krejčík, Simona Josefová, Michaela Hluchová, Michaela Bebová, Dana Walker, Petra Záveská Duspivová, Helena Hadvigová, Katarína Mikulandová, Lukáš Král a další. 

Těšíme se na vás v našich vzdělávacích kurzech. 

Tým Power Yoga Akademie


Novinky e-mailem