On-line vzdělávání v rámci TV JÓGA VIRTUAL

20. 04. 2018

Novinka pro studenty vzdělávacích programů - možnost založit si tarif STUDENT a využít jógové on-line kurzy a výukové workshopy jako oporu při studiu.

Výukové workshopy

Současná „technická“ doba s sebou přináší i možnosti a neomezené prostředky pro vzdělávání se a seberozvoj. V rámci on-line jógové TV Jóga Virtual jsme pro vás připravili výukové workshopy (semináře), které jsou určené pro všechny zájemce z řad studentů jógy nebo široké veřejnosti, kteří mají zájem rozvinout a prohloubit konkrétní jógové téma.

V rámci 60–75 minut strávíte s lektorem čas, ve kterém při sledování videa a instrukcí proniknete do problematiky daného tématu. Věříme, že on-line vzdělávání, vám pomůže pochopit jógovou problematiku a zefektivnit váš studijní čas.

Připravované workshopy:

  • Naučte se pozdrav slunci a jeho varianty - Petra Záveská Duspivová
  • Dech, pohyb a relaxace pohledem jógové terapie - Václav Krejčík 
  • Flexibilita kyčelních kloubů - Zuzana Klingrová 
  • Cesta ke stoji na rukách - Tomáš Strnad 
  • Principy vinyása jógy a sekvencí - Veronika Ševčíková 

 

Jóga Virtual STUDENT

V rámci on-line TV Jóga Virtual je pro studenty vzdělávacích programů možnost založit si tarif Jóga Virtual STUDENT a využít jógové on-line kurzy a výukové workshopy z databáze jako oporu při svém studiu. V rámci členství STUDENT můžete absolvovat on-line kurz nebo workshop, které lze započítat jako hospitační lekce. Na konci každého on-line kurzu nebo výukového workshopu získáte certifikát. V rámci on-line vzdělávání Joga Virtual lze nasbírat až 10 hospitačních hodin (z celkových 20 povinných). Absolvováním jednoho on-line kurzu získáte 3 hospitační hodiny, splněním on-line workshopu 2 hospitační hodiny.

Podmínky pro JV STUDENT:

Pro započítání do hospitačních hodin je nutné doložit certifikát o absolvování programu (automaticky vygenerovaný po skončení programů v PDF - platí počínaje 20.4.2018). Certifikát se dokládá v tištěné podobě k hospitačnímu listu, případně zasláním na email skoleni@poweryoga.cz (s uvedením poznámky do hospitačního listu), a to nejpozději do termínu odevzdání hospitačního listu uvedeného v podmínkách k závěrečné zkoušce. Na certifikátu musí být uvedeno datum aktivace kurzu, nebo workshopu po 20.4.2018. Dřívější data absolvování nejsou akceptována.

 

Jóga Virtual je zde pro vaše pohodlné domácí praktikování jógy. Různé styly jógy včetně dětské i těhotenské jógy, zajímaví a inspirativní lektoři jógy z různých koutů republiky a mnohých jógových center vás bude inspirovat na cestě jógy.


Novinky e-mailem