Podzimní nadstavbové semináře pro výuku specializovaných skupin

11. 06. 2020

Podzimní období bude u nás v Akademii věnováno seminářům pro jógové instruktory, kteří se chtějí vzdělávat ve výuce jógy různých specializovaných skupin. 

Jóga pro seniory 

Termín: 19. 09. - 20. 09. 2020

Lektorka: Radka Faráriková Sedmíková 

Cílem dvoudenního semináře je naučit přístupu ke skupině seniorů, kteří jsou aktivní a ke skupině seniorů, kteří nejsou aktivní a chtějí cvičit. Cvičení jógy pro seniory má mnoho podob. Je nutné respektovat zdravotní stav a stav organismu způsobený procesem stárnutí. Na tomto základu je nutné přizpůsob cvičení jógy.

Přihlášku si můžete vytvořit ZDE

Jóga pro těhotné 

Termín:10. 10. - 11. 10. 2020

Lektorka: Dana Beierová

Specifické období ženy vyžaduje i specifický přístup z hlediska jógové praxe. Adaptované ásany pro těhotné ženy a metodika lekce pro těhotné je rozdílná oproti klasickým způsobům cvičení jógy. Jóga pro těhotné je seminář vhodný pro absolventy základních instruktorských kurzů.

Přihlášku si můžete vytvořit ZDE. 

Jóga pro děti 

Termín: 17. 10. - 18. 10. 2020

Lektorka: Iva Pánková

Naše děti žijí v uspěchaném světě rodičů, pod tlakem školy, pravidelných kroužků, sportů, videoher, počítačů a nákupních středisek.  Většinou tyto vlivy nevnímáme jako stresujícími pro naše děti, ale ony opravdu často jsou. Toto rušné tempo života může mít zásadní negativní vliv na vrozenou a přirozenou radost dětí.

Přihlášku si můžete vytvořit ZDE.


Novinky e-mailem