Registrujte si své ID do osobního profilu na webu!

18. 03. 2014

S platností od 14.3. bude poskytnuta absolventská sleva pouze s doplněným ID do profilu absolventa. 

Vážení absolventi vzdělávacích programů, spouštíme systém přihlášek přes nový systém a je třeba, pokud máte zájem o absolventské ceny, zadat své ID do osobního profilu.

ID je identifikační číslo, které máte zadané v záhlaví Vašeho závěrečného certifikátu o absolvování základního vzdělávacího programu. Toto ID zadejte do svého profilu při přihlášení se do systému. Registrační údaje jste získali při první registraci na Váš kurz. Pokud jste zapomněli své heslo, můžete přes systém požádat o vygenerování nového hesla. Po zadání se dostanete do svého profilu a zadáte ID. To bude uloženo a částka ponížena na absolventskou cenu. (Osobní profil je společný pro všechny oblasti Power Yoga Akademie s.r.o.)

 

Zadání ID do osobního profilu:

  1. Zadejte e-mail a heslo v pravém horním rohu www.poweryoga.cz, tím vstoupíte do svého profilu (snadná registrace).
  2. V pravém rohu osobního profilu klikněte na nastavení účtu. Otevřou se Vám možnosti práce se svým účtem.
  3. Do ikony ABSOLVENT ZÁKLADNÍHO KURZU doplňte své ID a klikněte na ověřit. Systém ověří Vaše ID a po ověření můžete využívat absolventských slev.

 

Přihláška, která přijde bez udání ID v místech, kde má být zadáno, bude zpracována s plnou cenou. Bez ID není možná absolventská cena na nadstavbové semináře, workshopy a akce.

Pokud máte předplatné časopisu Jóga Dnes, budete moci přes stejný Váš profil vstupovat do Jóga Virtual, domácí jógové televize, kterou předplatitelé Jóga Dnes mají zdarma. Již nyní mohou nakupovat v internetovém obchodě Energy Obchod jógové pomůcky s 30% slevou. Máte-li předplatné, se stejnými přístupovými kódy si můžete požádat ve svém osobním profilu o členství v Klubu Jóga Dnes a tím čerpat své výhody a slevy + Jóga Virtual od 21.3. zdarma.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci!

Power Yoga Akademie

Akreditované vzdělávací zařízení MŠMT


Novinky e-mailem