Všeobecné informace o průběhu základních kurzů

15. 04. 2020

V rámci vládních nařízení a všeobecného dění ve společnosti v souvislosti s nákazou COVID-19 došlo také ke změnám ve výuce našich základních kurzů Instruktor jógy 150 hodin a Yoga Teacher 200RYT. 

I v současné době potřebuje člověk mít náplň a něčím se zabývat. Praxí jógy a studiem člověk trénuje mozek, posiluje tělo i svou imunitu. Proto pokračujeme v rámci základních kurzů instruktorů jógy domácí on-line výukou s hlavním lektorem Václavem Krejčíkem a dalšími lektory Power Yoga Akademie v domácím vzdělávání.

K tomuto kroku jsme se rozhodli, aby naši studenti tzv. "neztratili nit" a i v době nemožnosti se stýkat osobně na podložkách ve studiu, se mohli na výuku připravovat doma. Každý účastník kurzu má na našich webových stránkách www.poweryoga.cz v prostoru „Můj chytrý účet" přístup k on-line knihovně s přednáškami, které jsou součástí školení. Teoreticky se studenti připravují z námi vytvořených detailních skript a doporučené literatury. V rámci vzdělávacího programu mohou studenti využívat také videotéku JÓGA VIRTUAL s natočenými odbornými workshopy a semináři, běžnými lekcemi jógy různých stylů i lektorů a v neposlední řadě zde studenti naleznou i strukturu kurzů jógy. Nově je také dostupný on-line soubor s otázkami a odpověďmi, ve kterém mohou studenti pokládat otázky ke studiu, vyučované tce, atp. Na otázky průběžně odpovídá vedoucí lektor Václav Krejčík a další naši lektoři. 

Zavedli jsme pravidelné on-line konzultace dané problematiky s učiteli, společné chaty, nebo vytváříme zpětné vazby k doma zpracovaným videím a seminárním pracím. Studenti mohou své hospitační lekce neomezeně plnit on-line s LIVE.Energy Studio programem.

Naplánovaná výuka, která byla zrušena z důvodu zamezení šíření nákazy, bude v plné míře nahrazena v nově stanovených termínech. 

Otestovali jsem, že výuka může probíhat i za takovéto nelehké situace. Snažíme se vytvářet nejlepší možné podmínky pro studium našich studentů tak, aby při budoucím setkání při "klasické" výuce mohla bez problému navázat na předchozí výukové bloky. 

 

 


Novinky e-mailem