Jak se přihlásit k vzdělávacím akcím Power Yoga Akademie

14. 10. 2020

Připravili jsme dobrovolné výukové on-line konzultace pro studenty základních kurzů Power Yoga Akademie. Níže naleznete detailnější informace. O plánu výuky budou studenti informováni prostřednictvím našich Facebookových stránek. 

V rámci základních kurzů Instruktor jógy a Yoga Teacher jsme připravili nezávazné a dobrovolné konzultace včerně praxe pro studenty, kteří mají zájem vzdělávat se i v době přerušení kurzů z důvodu nařízení Vlády ČR, kdy se osobně setkávat nemůžeme. Výuka probíhá interaktivně mezi lektorem a studenty. Každá konzultace je zaměřená na určité téma, které rozšiřuje a doplňuje detailnější informace v rámci zaměření přednášek vzdělávacího programu. 

Nastalá situace je taková, jaká je. Je to přítomnost, ke které jóga vede. Využít čas pro vlastní seberozvoj, poznávání i studium je smysluplnné, a tak i v případě, že se někteří účastníci “bojí” techniky a internetu, je právě nyní prostor využití techniky a spřátelení se s ní. Lektor má možnost vidět všechny studenty, stejně jako studenti lektory i sami sebe navzájem, společně mohou komunikovat, klást otázky a reagovat na moment “teď a tady”. 

Věcí se nedějí jen tak pro nic. Daná realita, ač myslí je vnímaná různýmu úhly, je vždy taková, jaká má být. Lamentování, litování se a strach sem rozhodně nepatří. A tak studenti, vstaňte! Teď začala vaše jóga! Jóga přítomnosti a pružné mysli. Zbavujeme se představ o tom, co jak má být a řešíme, co jak je! 

“Vzhůru ke strojům!”

Virtuální online vzdělávání připraví studenty pro výukové praktické víkendy a rozšíří tak prostor pro praxi. V rámci LIVE vysílání Energy Studií (https://live.energystudio.cz) a Jóga Virtual (www.jogavirtual.cz) můžete čerpat hospitační lekce (viz.  Pravidla ZDE). V rámci studentské části www.poweryoga.cz jsou elektroniká skripta a materiály, ze kterých čerpáte pro svou domácí přípravu. LIVE výuka je naplánovaná, a tak každý můžete studovat dál. 

 

Způsob přihlášení ke konzultacím:

Všechny LIVE konzultace budou probíhat přes aplikaci ZOOM, kterou je potřeba si nainstalovat buď do počítače nebo mobilu. 

Pro konzultaci si otevřete tuto stránku - live.energystudio.cz a přihlaste se svými přihlašovacími údaji, které používáte pro přihlášení do “Svého chytrého účtu”.

V rozvrhu konzultací si vyberte konzultaci/konzultace, které se budete chtít účastnit a klikněte na ni a rezervujte kliknutím na tlačítko “Rezervovat lekci” (místo je nutné si rezervovat). Všichni studenti s aktivní přihláškou na kurz se mohou hlásit na konzultace, rezervace se jim zapíše do objednávky LIVE kredit  za 0 kreditů.

Pro zájemce, kteří by se chtěli účastnit konzultace a nejsou účastníku kurzu, jsem připravili možnost účastnit se konzultace za stanovenou cenu.
Rezervace je přes klasický LIVE rozvrh studia v chytrém účtu nebo live.energystudio.cz.Cena pro zájemce (mimo základní kurzy): 320 Kč/1 konzultace

 

Další informace:

  • Před začátkem konzultace si připravte podložku před kameru do vzdálenosti cca 2,5 - 3m od kamery (na mobilu nebo na počítači). 
  • 15 min před začátkem se přihlaste a vstupte do virtuálního sálu. 
  • Konzultace začíná v předem vypsaný čas. 
  • Připravte se na podložku.
  • Můžete pustit mikrofon a komunikovat před začátkem lekce s lektorem. Po začátku konzultace mikrofon vypněte (není-li podminkou konzultace) a nekomunikujte. Lektor Vás v průběhu může vyzvat k zapnutí mikrofonu, aby si ověřil, je-li vše v pořádku.
  • Kameru si pusťte. Lektor Vás na své obrazovce uvidí a je schopný reagovat na Vaši praxi.

Témata, lektor, datum a čas konání jednotlivých on-line konzultací budou zveřejněny na našich Facebookových stránkách.


Novinky e-mailem