Novinka Power Yoga Akademie s.r.o - značkový obchod s oblečením LOLË

11. 03. 2019

LOLË – kanadská značka originálního sportovního a volnočasového oblečení otevřela svůj první obchod v ČR a nyní přichází s novou jarní kolekcí Street to Studio! 

Je jiné, je ženské, je krásné! Ať už cvičíte jógu, běžíte nebo jdete na procházku či na rande, toto oblečení si zamilujete. O jeho věhlasnosti hovoří i fakt, že v něm ráda cvičila jógu i vévodkyně ze Sussexu - Meghan Markle.

Jedinečný, zajímavý a designový koncept obchodu kanadské značky LOLË byl pokřtěn a uveden do života začátkem února 2019. Kromě relaxační zóny, kde můžete načerpat energii, naleznete v LOLË Store oblečení na jógu, sport a především volný čas pro moderní aktivní ženu. Materiály jsou z přírodní bavlny a především recyklovaných materiálů.

Proč nosit LOLË?
Výjimečné střihy a jarní barvy (světle růžová, modrá zelená) podpoří pocit každé ženy, která oblékne LOLË. Stačí jednou vyzkoušet LOLË materiály, pocítit je na svém těle a oblečení pro aktivní ženu, již nesundáte. Budete se cítit výjimečně, stejně jako je výjimečná i žlutá barva, která nese LOLË jógovými sály, sportovními centry, ulicí a kanceláří... celým světem. K dobrému pocitu a radosti pomáhá záře slunce a jeho síla, teplo a energie. Pohled na žlutou barvu uvolní každého, dobije baterky a nadchne. A tak ... nechte rozzářit sebe a svůj šatník s novou kanadskou značkou oblečení pro volný čas, jógu a sport – LOLË.

Víc, než jen obchod
První obchod přichází do České republiky, přímo do krásné, starobylé Prahy s energií, která slunce podpoří a umocní. Na adrese Karolíny Světlé 19, Praha 1, naproti rotundě, je otevřený značkový obchod LOLË, v němž nakupování je zážitkem. Nakoupíte, posedíte, přečtete si knížku nebo navštívíte LOLË Meet Up. Multifunkční obchod umožňuje setkávání (Meet Up), ve kterých se můžete inspirovat nejlepšími jógovými instruktory a mnohými výjimečným lidmi v meditaci a pránájámě, poslechnout si přednášku, tvořit a uvolnit se! LOLË Meet Up (setkávání), které každý měsíc (od března) otevře srdce každého, kdo vstoupí. (Termíny na webu).

Do nové sezóny v novém
Do Prahy přichází velká jarní a letní kolekce plná jarních bund, vest, jeansů, šatů, triček, mikin, šortek, sportovních topů a podprsenek i legín. Blížící se jaro slibuje rozkvět a tak podpořte svou energii a výjimečnost oblečením aktivní ženy LOLË v práci, na ulici i v jógovém studiu.

Zářit, to je stav mysli!
Ve stavu mysli se projeví vše, co člověk dělá a je. I oblečení může pomoci podpořit energii, a tak navštivte náš nový LOLË Store, kde vám pomůžeme objevit a podpořit váš nový styl oblékání i dobrou náladu.

Žijte život naplno, to je LOLË a kolekce Street to Studio!

Těšíme se na vás!

Adresa obchodu:
LOLË STORE PRAGUE
Karolíny Světlé 19
11000 Praha 1
www.lolestore.cz
email: obchod@lolestore.cz
mobil: +420 730 519 829
IG: @lole.prague


Otevírací doba:
Po–So od 11 do 19 hodin
Ne – zavřeno

 


Novinky e-mailem