Představujeme značku lifestylového oblečení - LOLË

01. 10. 2018

Lifestylová kolekce LOLË a její expanze v Kanadě, USA a několika evropských zemích, především Francii, otevírá cestu i do Česka. Otevíráme první Pop Up Store LOLË v Praze

Žádná žena by si neměla nechat ují kolekci oblečení na jógu a volný čas LOLË plnou zajímavých střihů, elegance a života. Super elastické jeansy, zimní městské bundy, vesty, svetry, šaty na zimu i léto… Materiály jsou úžasné, střihy ladí ženské postavě a podporují ji. Sportovní look, elegance a kombinovatelnost umožňují každé ženě vyladit svůj styl. Tak elegantní, a přitom tak sportovní! Chcete cvičit jógu, běhat, nebo jen jít po ulici tak, aby se nikdo nepodivoval, že jste právě vyběhla z jógového nebo sportovního studia? Pak musíte mít lifestylovou kolekci pro podzimní městské dny.

Sledujte www.lolestore.cz, zaklikněte si nás na Instagramu @lole.cz a těšte se na zážitky, o kterých jóga je. Zažít sebe samu, tvořit společnou energii, která, když se šíří, dokáže pozitivně naladit i ostatní, a navíc se cítit v oblečení úžasně, jako ve své kůži, to je LOLË. A tak žlutá barva, barva slunce, barva ohně může být podporou radosti, volnosti a elegance vycházející zevnitř. 

Lifestylová kolekce LOLË a její expanze v Kanadě, USA a několika evropských zemích, především Francii, otevírá cestu i do Česka, kde Jóga Market začal před 5ti lety nabízet jógové pomůcky. První zásilky žlutých podložek I glow zmizely bleskem z pultů, proto byla nabídka rozšířena také o cestovní podložky, bloky na jógu a pár kusů legín, topů a triček. V tuto chvíli je kolekce rozšířena o jeansy, podzimní šaty, ponča, zimní bundy, nepromokavé bundy a mnoho dalších druhů z celé kolekce. 

 

Jsme LOLË a rádi vás budeme inspirovat. 

 

Pop Up Store LOLË

Již nyní široká jógová kolekce LOLË v Pop-Up Storu Jóga Marketu v Uruguyaské 11, Praha 2. 

 

Otevírací doba

po-pá od 07.00 hodin do 20.00 hodin

so-ne od 09.00 hodin do 11.00 hodin, ne od 16.00 hodin do 20.00 hodin

 

www.lolestore.cz

www.jogamarket.cz


Novinky e-mailem