Vitální jóga

01. 10. 2014

Nový seminář o hormonech, orgánových hodinách, působení jógy na vnitřní prostředí již 5. prosince s Václavem Krejčíkem a Katarinou Mikulandovou. 

Krije, bandhy, mudry, sekvence ásan podporující stimulující účinek pro danou oblast, či žlázu, teorie a praxe pránájámy pro ovlivnění zdraví, lymfa, ekonomizaci práce oběhového, trávícího a hormonálního systému jsou prostředky, které ovlivní rovnováhu organismu.

Díky řizenému dechu, vstupuje praktikující do ovládání všech vnitřních procesů, aniž by to tušil. Setkání autonomního (animálního) a vědomého řízeného dechu vyvolá v mozku hluboké odezvy a má transformační charakter na úrovni fyzické, mentální i duchovní. 

Program semináře je sestavený na základě jógové fyziologie a mechanického působení ásan na vnitřní prostředí. Pro revitalizační účinek je ceněn  dech a tak program trénuje účastníky v praktikování kaphalabhátí a různých forem bhastriky (léčivé) dle jógových zákonistí. Tímto způsobem dochází k podstatné stimulaci organismu a hormonální činnosti, proudění energie a ovlivnění čaker a všech pančaprán Prány. 

Přihlášky ZDE! 

Novinky e-mailem