Současná „technická“ doba s sebou přináší i možnosti a neomezené prostředky pro vzdělávání se a seberozvoj. V rámci on-line jógové TV Jóga Virtual jsme pro vás připravili výukové workshopy (semináře), které jsou určené pro všechny zájemce z řad studentů jógy nebo široké veřejnosti, kteří mají zájem rozvinout a prohloubit konkrétní jógové téma.

V rámci 60–75 minut strávíte s lektorem čas, ve kterém při sledování videa a instrukcí proniknete do problematiky daného tématu. Věříme, že on-line vzdělávání, vám pomůže pochopit jógovou problematiku a zefektivnit váš studijní čas.

 

VZDĚLÁVACÍ WORKSHOPY NAJDETE ZDE

 

ON-LINE HOSPITAČNÍ LEKCE K ZÁKLADNÍM VZDĚLÁVACÍM KURZŮM

Studujete-li v rámci vzdělávání instruktorů jógy učitelský kurz, můžete zvolit tarif JV STUDENT a splnit část hospitačních lekcí on-line formou. Na konci každého on-line kurzu nebo výukového workshopu získáte certifikát, který vám bude započítán do hospitačních hodin.

V rámci on-line TV Jóga Virtual je pro studenty vzdělávacích programů možnost založit si tarif Jóga Virtual STUDENT a využít jógové on-line kurzy a výukové workshopy z databáze jako oporu při svém studiu. V rámci členství STUDENT můžete absolvovat on-line kurz nebo workshop, které lze započítat jako hospitační lekce. V rámci on-line vzdělávání Joga Virtual lze nasbírat až 10 hospitačních hodin (z celkových 20 povinných).

Podmínky:

  • absolvováním jednoho on-line kurzu získáte 3 hospitační hodiny
  • splněním on-line workshopu 2 hospitační hodiny
  • pro započítání do hospitačních hodin je nutné doložit certifikát o absolvování programu (automaticky vygenerovaný po skončení programů v PDF) - certifikát se dokládá v tištěné podobě k hospitačnímu listu, případně zasláním na email skoleni@poweryoga.cz.


Novinky e-mailem