Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Certifikace

Instruktor jógy (specializace powerjóga) - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Master instruktor powerjógy - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Jóga pro děti - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Restorativní jóga - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Poradce pro výživu - Nutri Academy

MOUNA Aerial Yoga Teacher training (Švýcarsko)

Bryan  Kest - Poweryoga (odpolední workshop v Praze)
Stojka - Petr Růžička (dopolední workshop v Praze)

 

Vzdělání

UK FTVS "Jóga a jógová terapie" s Jiřím Čumpelíkem - Prozatím certifikát C a dále pokračuji ve 3 - letém studiu

Magisterské studium - obor Speciální pedagogika (UJAK)

Osobní údaje

Mezi mé nejoblíbenější aktivity patří jóga, které se věnuji zatím 9 let. Jóga mě absolutně uspokojuje jak po stránce fyzické, tak i po té emoční. Ze začátku pro mě jóga byla jen tělesným cvičením, které ale postupně přerůstalo (a stále přerůstá) do celého mého života. Když si jógu zcela připustíte k tělu, je úžasné sledovat, jak se stává vaším životním stylem. Už to není jen cvičení, ale zjišťujete, že se začínáte chovat jinak, myslet jinak, jíst jinak, pečujete o svou fyzickou i psychickou stránku a je vám krásně. V současné době do mého života stále více pouštím pránájámu, meditaci či jóga nidru a objevuji hloubku jógy v celé její kráse.

Nejraději cvičím powerjógu, jelikož mi dává spoustu prostoru a svobody, kterou při cvičení potřebuji. Lekce powerjógy může být vedená dynamičtější i klidnější cestou - záleží pouze na vás a vašem momentálním rozpoložení.

Během své životní cesty jsem se dostala i k jógové terapii, kterou spojuji s vývojovou kyneziologií. Této formě zdravého cvičení jsem postupně úplně propadla. Je skvělé pozorovat a uvědomit si, jak je Vaše tělo moudré, stačí ho jen správně nastavit. V součastnosti studuji kurz celoživotního vzdělání pod UK FTVS - "Jóga a jógová terapie" pod Jiřím Čumpelíkem.

Postupně jsem uspokojovala potřebu dalších znalostí a zkušeností v oblasti jógy a zdravého životního stylu na mnoha vzdělávacích kurzech, seminářích a workshopech. Zájem o hlubší poznání jógy stále trvá a zcela jistě plánuji v této oblasti další vzdělání a zážitky.

Jsem velmi ráda, že jsem si mohla splnit svůj dlouholetý sen a otevřít své vlastní Studio Yoon v Praze - Klánovicích.

Novinky e-mailem