Nové termíny INSTRUKTOR JÓGY 2022

22. 09. 2021

Nové termíny kurzů instruktor jógy 150 hodin Praha od 15.1. a Slovensko od 2.4., kurz Yoga Alliance Praha - RYT200 od 29.4.2022.

Vypisujeme nový kurz pro instruktory jógy.

Jóga není jen pro experty

Pokud se chcete stát instruktorem jógy, neznamená to, že musíte umět komplikované a tzv. instafriendly pozice. Svým žákům předáte znalosti i v případě, že nebudou na expertní úrovni. Jako nadšenec se můžete zúčastnit vzdělávací akademie jógy, kde vám vše potřebné předají zkušení lektoři. Sami dobře víte, že jóga není jen o cvičení, a stejně tak byste k ní měli přistupovat, i pokud chcete být instruktorem. Mnohem důležitější je, abyste byli empatičtí k ostatním a dokázali své lekce přizpůsobit všem, kteří se jich zúčastní.

Co jako jógový instruktor získáte?

Abyste se stali instruktorem jógy, potřebujete absolvovat akreditovaný kurz. Na něm zjistíte, jak správně provádět jednotlivé jógové pozice, naučíte se je přizpůsobit potřebám a zdravotnímu stavu svých studentů. Dozvíte se také o pozitivních účincích a psychologických aspektech jednotlivých pozic, budete ovládat dechové, meditační techniky a vše se naučíte skládat do smysluplných lekcí jógy. Během dlouhodobého tréninku pod zkušeným vedením se dozvíte vše, co potřebujete o józe vědět, a to následně předáte účastníkům lekcí powerjógy nebo hathajógy.

Jak probíhá výuka v Power Yoga Akademii, akreditovaném centru MŠMT a Yoga Alliance?

V předem vypsaných termínech probíhá praxe jógy a přednášky se zkušenými lektory. Teorie je ověřovaná v praxi, studenti se učí vést lekce jógy s ohledem na obtížnost a s přihlédnutím ke klientovým zdravotním omezením. Praxe je založená na optimálním držení těla v jógových pozicích, znalosti filosofie, mytologie i psychologie. Studium je nově rozšířeno o on-line přípravu a samostudium. Zavádíme pravidelné on-line konzultace s učiteli, společné chaty, nebo vytváříme zpětné vazby k doma zpracovaným videím. K těmto krokům jsme přistoupili především v současné době, kdy dochází k omezení pohybu lidí.

Na našich webových stránkách www.poweryoga.cz je v prostoru „Můj chytrý účetvytvořena on-line knihovna pro všechny naše studenty s přednáškami, které jsou součástí školení. Teoreticky se studenti připravují z námi vytvořených detailních skript a doporučené literatury. V rámci vzdělávacího programu mohou studenti využívat také videotéku JÓGA VIRTUAL s natočenými odbornými workshopy a semináři, běžnými lekcemi jógy různých stylů i lektorů a v neposlední řadě zde studenti naleznou i strukturu kurzů jógy. 

Těšíme se na Vás v našich kurzech. 

Tým 

Power Yoga Akademie


Novinky e-mailem