Principy zdravého pohybu a jóga jako terapie - 2.část
Jóga a vývojová kineziologie
Seminář Vám pomůže pochopit principy zdravého pohybu, které jsou platné napříč všemi cvičebními styly, a uvidět jejich souvislost s nehmotnými úrovněmi člověka, je důležitým předpokladem pro to, aby bylo jógové cvičení skutečně prospěšné tělu i duši a mohlo fungovat jako prevence, případně i jako terapie.
Poznámka
Seminář je součástí uceleného programu Principy zdravého pohybu a jóga jako terapie (lze absolvovat samostatně nebo jako celek 3 seminářů).
Pochopíme-li principy lidského pohybu, pochopíme zároveň rozdílnosti a záměry různých cvičebních stylů, ale nebudeme svázáni nějakou konkrétní metodou. Nabízím ke sdílení své pochopení získané spojením jógy, jógové terapie a moderních fyzioterapeutických objevů a metod.
Náplň
- ontogenetické (vývojové) pozice jako základ jógových ásan
- diagnostika držení těla a dechu
- tzv. fascia fitness v józe (použití pomůcek k uvolnění pojivové tkáně)
Cena zahrnuje:
- Studijní náplň
- Certifikát o absolvování
Termín |
17. 07. - 18. 07. 2021 |
Instruktor: |
Oravcová Lenka |
Místo konání: |
Energy Studio Praha 1 |
Cena: | 3 200 Kč |
Cena pro absolventy: | 3 050 Kč |
Počet kreditů: | 5 |