Pojištění instruktorů

Pojištění instruktorů zajišťuje Česká komora fitness - www.komorafitness.cz

Pojištění není součástí přihlášky na program Instruktor jógy. V případě zájmu o pojištění kontaktujte Česká komora fitness, o.s. (info@ceskakomorafitness.cz).

Každý instruktor, cvičitel nebo učitel, který pracuje s lidmi v rámci pohybových dovedností by měl myslet na svou ochranu formou pojištění proti způsobení škody druhé osobě. Česká fitness komora nabízí toto pojištění pro své členy v rámci členství ve Fitness registru profesionálů.

Základní členství, které ve vašem profilu umožňuje zobrazení pouze jména, příjmení, kontaktu a fotografie je pouhým prostředkem pro vaše zviditelnění.  Vyšší úroveň registrace – tzv. Premium členství pro fyzické osoby – individuální fitness instruktoři, jóga profesionálové - je zpoplatněno částkou 1.000,- Kč za 12 měsíců včetně 600,-Kč pojištění proti způsobení škody. Aktivací Premium členství se automaticky stáváte členem České komory fitness (ČKF).

Proč si aktivovat Premium členství?

  1. Na stránkách ČRFP můžete propagovat svoji osobní profesionální činnost včetně místa výkonu své práce a to až v 5 různých fitness centrech.
  2. Fyzické osoby, které si zřídí Premium členství v Českém registru fitness profesionálů, získávají automaticky zcela unikátní pojištění odpovědnosti fitness profesionála. Základní verze pojištění je již zahrnuta v ročním poplatku fyzické osoby v hodnotě 1000,- Kč. Je tedy pro všechny fyzické osoby, členy komory, bez dalších finančních nákladů. Více o pojištění  fitness profesionálů najdete na http://ceskakomorafitness.cz/aktuality/576/
  3. Budete dostávat pravidelný  Newsleter  ČKF s aktuálními informacemi a pozvánkami na nejrůznější sportovní a vzdělávací akce. Můžete využít vstup zdarma na kongresy a semináře pořádané ČKF a také můžete využít řadu slev a výhod na akcích pořádaných ČKF a jejími partnery.

Více informací přímo na webu: https://komorafitness.cz/clenstvi/ 

 Novinky e-mailem