Registraci ID do osobního profilu

Pro uplatnění nároku na absolventské ceny nadstavbových programů je nutné ověřit své ID absolventa v nastavení osobního profilu "Můj chytrý účet".

ID je identifikační číslo, které máte zadané v záhlaví Vašeho závěrečného certifikátu o absolvování základního vzdělávacího programu. Toto ID zadejte do svého profilu při přihlášení se do systému. Registrační údaje jste získali při první registraci na Váš kurz. Pokud jste zapomněli své heslo, můžete přes systém požádat o vygenerování nového hesla. Po zadání se dostanete do svého profilu a zadáte ID. To bude uloženo a částka ponížena na absolventskou cenu. (Osobní profil je společný pro všechny oblasti Power Yoga Akademie s.r.o.)

 

Zadání ID do osobního profilu:

  1. Zadejte e-mail a heslo v pravém horním rohu www.poweryoga.cz, tím vstoupíte do svého profilu (snadná registrace).
  2. V pravém rohu osobního profilu klikněte na Můj chytrý účet. Otevřou se Vám možnosti práce se svým účtem.
  3. Do ikony ABSOLVENT ZÁKLADNÍHO KURZU doplňte své ID a klikněte na ověřit. Systém ověří Vaše ID a po ověření můžete využívat absolventských slev.

 

Přihláška, která přijde bez udání ID v místech, kde má být zadáno, bude zpracována s plnou cenou. Bez ID není možné uplatnit absolventskou cenu na nadstavbové semináře, workshopy a akce.

Pokud máte předplatné časopisu Jóga Dnes, přes stejný Váš profil můžete vstupovat do Jóga Virtual - on-line jógové TV, kde mají předplatitelé Jóga Dnes základní účet zdarma. A využívat slevy v e-shopu Jóga Market na jógové pomůcky a další.Novinky e-mailem