Registraci ID do osobního profilu

Vážení absolventi vzdělávacích programů,

spouštíme systém přihlášek přes nový systém a je třeba, pokud máte zájem o absolventské ceny, zadat své ID do osobního profilu.

ID je identifikační číslo, které máte zadané v záhlaví Vašeho závěrečného certifikátu o absolvování základního vzdělávacího programu. Toto ID zadejte do svého profilu při přihlášení se do systému. Registrační údaje jste získali při první registraci na Váš kurz. Pokud jste zapomněli své heslo, můžete přes systém požádat o vygenerování nového hesla. Po zadání se dostanete do svého profilu a zadáte ID. To bude uloženo a částka ponížena na absolventskou cenu. (Osobní profil je společný pro všechny oblasti Power Yoga Akademie s.r.o.)

 

Zadání ID do osobního profilu:

  1. Zadejte e-mail a heslo v pravém horním rohu www.poweryoga.cz, tím vstoupíte do svého profilu (snadná registrace).
  2. V pravém rohu osobního profilu klikněte na Můj chytrý účet. Otevřou se Vám možnosti práce se svým účtem.
  3. Do ikony ABSOLVENT ZÁKLADNÍHO KURZU doplňte své ID a klikněte na ověřit. Systém ověří Vaše ID a po ověření můžete využívat absolventských slev.

 

Přihláška, která přijde bez udání ID v místech, kde má být zadáno, bude zpracována s plnou cenou. Bez ID není možná absolventská cena na nadstavbové semináře, workshopy a akce.

Pokud máte předplatné časopisu Jóga Dnes, přes stejný Váš profil můžete vstupovat do Jóga Virtual, domácí jógové televize, kterou předplatitelé Jóga Dnes mají zdarma. A využívat slevy v internetovém obchodě Energy Obchod na jógové pomůcky a další.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci!

Power Yoga Akademie

Akreditované vzdělávací zařízení MŠMTNovinky e-mailem